519 088 109 serwis@spde.pl

Nawadnianie ogrodu potrzebne czy nie?

Spotkałem się z wieloma opiniami dotyczącymi zastosowania nawadniania w ogrodzie i zdania są podzielone .

Przed podjęciem decyzji dotyczącej zastosowania systemu nawadniającego musimy sobie odpowiedzieć na podstawowe pytanie – czy chcemy nawadniać ogród i w jakim celu?

Wiele ogrodów a wręcz znakomita większość ogrodów w Polsce nie stosuje żadnych systemów nawadniania i ogrody funkcjonują i mają się całkiem nieźle – to prawda.

Więc jeżeli uważasz ,że bujny , soczysty , wypielęgnowany trawnik , dobra kondycja posadzonych roślin nie jest w ogrodzie priorytetowa  to rzeczywiście system nawadniania nie jest Ci potrzebny.

Jeżeli z kolei szanujesz swój czas, lubisz spędzać wolne chwile w pięknie utrzymanym ogrodzie, przechadzać się gołą stopą o poranku po cudownym ciepłym trawniku i kontemplować przy filiżance kawy to system nawadniania firmy Rain Bird jest Ci niezbedny.

Oferta firmy Rain Bird jest bardzo nowoczesna i kierowana do różnych klientów, oprócz gospodarstw domowych systemy nawadniające mają szerokie zastosowanie w rolnictwie ( nawadnianie upraw, sadów), nawadnianie terenów zielonych w miastach, pól golfowych , kortów , boisk.

Od niedawna poszerzyliśmy zakres usług o systemy nawadniania właśnie.

Serdecznie zapraszam do korzystania z naszych usług – zajmiemy się zaporjektowaniem i realizacją . Rain Bird certyfikat