ul. P. Wysockiego 20, 58-300 WAŁBRZYCH
519 088 109
serwis@spde.pl, siatkikocie@spde.pl

Siatki ochronne dla kotów

Siatki ochronne dla kotów

siatki dla kotow

Siatki ochronne dla kotów to najlepsza gwarancja bezpieczeństwa Twojego kota! Dzięki stosowanym przez nas zabezpieczeniom, nie będziesz martwić się już o to, że Twojemu ciekawskiemu i energicznemu pupilowi stanie się krzywda 🙂
Proponujemy wykonanie i montaż dwóch tego rodzaju zabezpieczeń:

  • siatki montowane na linkach stalowych  – rozwiązanie polecane głównie dla właścicieli lokali ponieważ jest to konstrukcja stała oraz
  • siatki montowane na ramkach, które z kolei montowane są w otworach okiennych. Tego typu rozwiązanie idealne jest dla osób wynajmujących mieszkanie, gdyż w trakcie montażu nie ingerujemy w ściany budynku.

Siatki ochronne dla kotów wykonujemy z żyłek polietylenowych, które są odporne na warunki atmosferyczne, temperaturę oraz promieniowanie UV. Proponujemy je w dwóch kolorach – czarnym i piaskowym oraz w trzech rozmiar oczek 19×19 ; 40×40; 50×50

Ile kosztują siatki ochronne dla kotów?

Koszt wykonania ustalamy w zależności od specyfiki zabezpieczenia (siatki ochronnej dla kotów), rodzaju powierzchni budynku oraz dostępu. Duże znaczenie ma termoizolacja budynku ponieważ elewacja objęta gwarancją uniemożliwia nam dokonywanie niezbędnych odwiertów. Dodatkowo na cenę ma wpływ brak możliwości montażu mocowań nad miejscem zabezpieczenia np. balkony na ostatnim piętrze. Czasami zdarza się, że nad ostatnim balkonem nie ma zadaszenia i należy wtedy zamocować odpowiednią konstrukcję. Niektórzy z naszych klientów życzą sobie, aby zapewnić im dostęp do skrzynek z kwiatami – oczywiście jest to możliwe, ale również ma to znaczący wpływ na cenę montażu.

Zabezpieczenie balkonu przed ptakami

Wiemy, jak bardzo potrafią być uciążliwe ptaki (gołębie), gnieżdżące się na naszych balkonach, dlatego i na ten problem mamy rozwiązanie!
Zabezpieczenia przeciw ptakom oparte są na tej samej metodzie co zabezpieczenia dla kotów. Balkon zabezpieczamy siatką ochronną. Dodatkowo zabezpieczamy parapety, gzymsy. poręcze – kolcami firmy Antyptak.

Przeprowadzamy również kompleksowe czyszczenie powierzchni z ptasich odchodów – w skład  czyszczenia wchodzi pełna dezynfekcja powierzchni profesjonalnymi preparatami. Koszt czyszczenia 1m2 powierzchni – 300 zł/netto.

Zapraszamy do kontaktu – chętnie przedstawimy ofertę na miarę potrzeb! Warto również odwiedzić nas na facebook’u – prezentujemy tam bieżące realizacje, ciekawe porady oraz informacje o bieżących promocjach.