ul. P. Wysockiego 20, 58-300 WAŁBRZYCH
519 088 109
serwis@spde.pl, siatkikocie@spde.pl

System automatycznego nawadniania firmy Rain Bird

System automatycznego nawadniania firmy Rain Bird

System automatycznego nawadniania ogrodu – potrzebne czy nie? Spotkałem się z wieloma opiniami dotyczącymi zastosowania nawadniania w ogrodzie i zdania są podzielone. Przed podjęciem decyzji warto więc odpowiedzieć sobie na podstawowe pytanie – czy i w jakim celu chcę nawadniać ogród?

W wielu ogrodach w Polsce nie stosuje się żadnych systemów automatycznego nawadniania i funkcjonują, ba – mają się całkiem nieźle. To prawda. Więc, jeżeli bujny trawnik i dobra kondycja roślin nie są dla Ciebie priorytetem – rzeczywiście system jest zbyteczny. Jeśli natomiast szanujesz swój czas i lubisz spędzać wolne chwile w pięknie utrzymanym ogrodzie – system jest konieczny! Zwłaszcza – nowoczesny i wydajny system automatycznego nawadniania firmy Rain Bird 🙂

Firma Rain Bird posiada nowoczesną i kierowaną do różnych klientów ofertę. Oprócz gospodarstw domowych, systemy nawadniające mają szerokie zastosowanie w rolnictwie (nawadnianie upraw, sadów), nawadnianie terenów zielonych w miastach, pól golfowych, kortów, boisk.

certyfikat rain bird

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem, zdecydowaliśmy się poszerzyć zakres naszych usług o systemy nawadniania. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, informacje na ten temat dostępne są tutaj >>

Powiedz nam jakie są Twoje oczekiwania, a zajmiemy się nie tylko zaprojektowaniem, ale również kompleksową realizacją. Dodatkowe informacje i przegląd realizacji prezentujemy również na facebook’u.